Hifu – ultraformer III, czyli co warto o tym wiedzieć

Hifu – ultraformer III to przełomowy zabieg, który warto przetestować na własnej skórze i to dosłownie! Krótko, mówiąc jest to zabieg, który pozwala na wykonanie liftingu twarzy lub wybranych partii ciała bez użycia skalpela. Z całą pewnością jest to znaczne udogodnienie, ze względu na to, iż jest bezinwazyjny, a więc znacznie bezpieczniejszy, niżeli zabiegi, które wymagają użycia skalpela.

Hifu – ultraformer III – jakie daje efekty i czym jest

Hifu – ultraformer III to zabieg, którego efekty można zauważyć już nawet po jednym razie, co sprawia, że cieszy się on jeszcze większą popularnością. Hifu jest bezpieczny i można wykonać go na wielu obszarach ciała oraz twarzy.

Podczas samego zabiegu na skórę działają fale ultradźwiękowe, które powodują obkurczanie się tkanek i pobudzenie ich do produkcji włókien kolagenowych. Zabieg hifu to prosta metoda, którą wykonuje się na różnych obszarach ciała. To właśnie dlatego metoda hifu zyskuje na popularności nawet u osób, które być może wcześniej nawet nie myślały o tego typu rozwiązaniu.

Efekty, jakie daje to przede wszystkim:

 • ujędrniona skóra
 • gładsza skóra
 • wyrównanie naskórka
 • poprawa gęstości

Najlepsze efekty zaobserwować można po 2-3 miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu. Te miesiące to czas niezbędny na pełną rekonwalescencję.

Dowiedz się więcej na temat liftingu bez skalpela na:
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Skuteczny lifting twarzy.

Hifu – ultraformer III – kiedy wykonać zabieg?

Hifu – ultraformer III to zabieg, na który zdecydować się można w każdym momencie, o ile nie wykluczają tego przeciwwskazania, ale o nich więcej będzie w kolejnym akapicie. Na zabieg hifu najczęściej decydują się panie w średnim wieku, które z jakichś względów chcą poprawić wygląd swojej skóry, ujędrnić ją, wyrównać lub nadać jej świeższego wyglądu.


Hifu wykonywane jest, zarówno na twarzy, jak i na partiach ciała. To dlatego jest to zabieg bardzo uniwersalny. Dedykowany jest paniom, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki lub z pewnych względów ich skóra jest rozciągnięta i nieatrakcyjna. Może mieć na to wpływ na przykład przebyta ciąża lub nagła utrata wagi. W takich przypadkach, z całą pewnością sprawdzi się bezinwazyjny lifting twarzy lub całego ciała.

Lifting twarzy – sposób na gładką buzię?

Lifting twarzy to jedno z zastosowań hifu lifting. Kuszące jest głównie to, iż jest to lifting twarzy bez skalpela, czyli inaczej mówiąc bezinwazyjny lifting twarzy. Wiele pań wstrzymuje się właśnie z wykonywaniem zabiegów na twarzy dlatego, iż boi się, że zabieg będzie miał formę operacji. W tym przypadku jest jednak inaczej, ponieważ jest to prawdziwy lifting twarzy bez skalpela.

Wiele kobiet decyduje się na to także dlatego, iż widziało, jak wygląda lifting twarzy przed i po. Z całą pewnością efekty są spektakularne, a więc zobaczenie, jak wygląda lifting twarzy przed i po na pewno będzie ostateczną rzeczą, która ułatwi podjęcie decyzji. Hifu lifting pozwala pozbyć się podwójnego podbródka, spłycić zmarszczki, czy wygładzić szyję.

Lifting ciała – na jakie partie można go wykonać?

Lifting ciała, który także obejmuje metoda hifu, jest wykonywany na naprawdę wielu obszarach ciała. Między innymi stosuje się go na brzuchu, udach, łydkach, ramionach i obszarach klatki piersiowej. Z całą pewnością pomaga on pozbyć się nadmiaru skóry, ujędrnić ją i znacząco wygładzić. To dlatego wykonywany może być we wszystkich „problematycznych” rejonach.

Lifting twarzy.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? Z czym wiąże się metoda hifu?

Metoda hifu naturalnie ma także kilka swoich przeciwwskazań, o których lepiej wiedzieć, zanim podda się zabiegowi. Wśród tych przeciwwskazań na pewno warto wskazać nowotwory, ciąże, karmienie piersią, infekcje bakteryjne oraz wirusowe. Z całą pewnością przed każdym zabiegiem warto przedyskutować to z lekarzem lub wykonać ewentualne badania.

Na pewno hifu lifting to metoda wręcz przełomowa. Głównie dlatego, iż jest bezinwazyjna i dzięki temu znacznie bezpieczniejsza. Na pewno warto się nad nią zastanowić, ponieważ już po jednym zabiegu można zauważyć znaczące zmiany, a efekty utrzymują się naprawdę długo i są spektakularne na tle innych tego typu zabiegów.

4 replies on “Hifu – ultraformer III, czyli co warto o tym wiedzieć”

 1. september pisze:

  gdzieś kiedyś czytałam że na ten hifu to też można iść żeby poprawić sobie kontury twarzy. wiecie ile może zajmuje taki zabieg i czy boli? chciałabym mamie zrobić prezent na święta bo marudzi trochę na swoją cerę i w ogóle a tak może już bym miała opcję by ją wysłać tylko żeby nie bolało. ma leżeć i pachnieć w trakcie zabiegu! orientujecie sie może jak to jest?

 2. kolorovanka pisze:

  1. w zalezności jaki kawalek skory ma byc traktowany falami, ale zazwyczaj ok. godzinki
  2. zabieg nie boli

  co jeszcze? mam ma tylko lezec w sumie i dac sobie zrobic zabieg. nic nie boli tylko lekko skora moze byc zaczerwieniona po tym urzadzeniu chociaz to tez dosc szybko mija. jak masz w planach zrobic mamie taki prezent to bylo by super. mama jak ksiezniczka. 🙂 skad dokladnie jestes? moze bylabym ci wstanie cos ci podpowiedziec bo ja robilam sobie zabieg hifu w gdyni w clinice cosmetologice i wszystko jest okay.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + = 23