Czy depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze

Istnieje wiele mitów i opinii na temat depilacji jako takiej. Niektórzy uważają, że nie ma jednej, całkowicie skutecznej metody. Inni boją się samej depilacji i stawiają na golenie. Jednak golenie, choć faktycznie zupełnie bezbolesne – chyba że zdarzy się niewielki wypadek w związku z zacięciem, jednak takie sytuacje nie zdarzają się zawsze i nie są obligatoryjne – wystarcza na dwa, maksymalne trzy dni.

depilacja laserowaPo tym czasie włosy są już widoczne,bo odrastają szybko i bez większych problemów. A dzięki depilacji człowiek pozbywa się nie tylko tej części włosa, którą widać – depilacja wyrywa włosy wraz z cebulkami.


Czy depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze?

Depilacja laserowa to stosunkowo nowy rodzaj depilacji. Jednak mimo tego już podbił serca wielu kobiet na całym świecie. W dodatku jego popularność wciąż rośnie i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się kiedykolwiek odwrócić. Bo dlaczego miałoby się tak stać? Skoro coś jest dobre, skuteczne i bezbolesne – musi święcić tryumfy na rynku usług.

Zwłaszcza na rynku usług kosmetycznych. W końcu kobiety zawsze chcą dla siebie i swojej urody tego, co najlepsze – bo przecież zasługują na wszystko to, co najlepsze. A depilacja laserowa to zdecydowanie najlepszy dostępny obecnie rodzaj depilacji. W końcu mowa tu o metodzie bezbolesnej i całkowicie skutecznej. Choć trzeba podkreślić, że depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze, ale nie robi tego już po pierwszym zabiegu. Po pewnym czasie zabieg trzeba powtórzyć – nawet kilkukrotnie. Jednak po takich kilku zabiegach włosy nie powinny więcej się pojawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

62 − 61 =