Depilacja laserowa laserem vectus w Gdańsku

Laser Vectus to z pewnością najlepszy sprzęt do depilacji z jakim mogą mieć Państwo styczność. Rozwój techniki i precyzyjność w wykonaniu urządzenia bez wątpienia stawiają ten produkt na pierwszym miejscu wśród konkurencji.  Posiada cechy najważniejsze dla komfortu klienta – skuteczność, szybkość i gwarancję bezpieczeństwa. Niezwykłą skuteczność tego produktu zapewnia laser o długości fali 810 nm, stworzony po wieloletniej pracy najwybitniejszych naukowców.

System do depilacji opiera się na fototermolizie selektywnej. Światło emitowane przez laser, wnika w głąb skóry, niszcząc łodygę włosa. Uszkodzeniu ulegają komórki macierzyste, co zapobiega regeneracji włosa. W związku z trójetapowym cyklem wzrostu włosa, podczas depilacji wiele z nich może pozostawać w stanie uśpienia. Dlatego ważne jest wykonanie kilku zabiegów, które pozwolą na usunięcie wszystkich włosków, nawet tych niewidocznych. Dzięki temu skuteczność tej metody sięga nawet 95%. Zatem depilacja laserem diodowym Vectus to bezpieczny sposób na usunięcie zbędnego owłosienia, zapewniający minimalne ryzyko ponownego wzrastania włosów, które po tym procesie będą jasne, cienkie i osłabione.

Depilacja laserowa Gdańsk - Laser Vectus

Niewątpliwą zaletą laserów Vectus jest efekt zabiegu – zapewnia on trwałe usunięcie owłosienia. Urządzenie posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki temu używany jest w wielu renomowanych klinikach na całym świecie.


Wg opinii klientów korzystających z zabiegów laserami Vectus, produkt nie posiada żadnych niedoskonałości. Zabieg jest bezbolesny, dzięki głowicy pokrytej szafirowym szkłem o właściwościach chłodzących. Dzięki technologii Advanced Contact, która dobiera poziom mocy do odczuwania ciepła przez pacjenta, zminimalizowane do zero zostało uczucie dyskomfortu spowodowane pieczeniem. Nowatorska, ale jednak skuteczna okazała się tu również technologia Photon Recycling, która wykorzystuje także odbite wiązki światła, zmniejszając w ten sposób narażenie skóry na promieniowanie.

Czytaj też: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku

Wszystko to przyczynia się do zniewalających efektów, a w rezultacie zadowolenia klientów. Pierwsze efekty możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Dla pełnego zadowolenia zalecane jest zastosowanie serii zabiegów. Stosując 4 – 6 zabiegów w odstępach 4 do 10 tygodni. Liczba tych zabiegów nie sprawia jednak problemu, ponieważ oprócz bezbolesności i skuteczności zaletą jest również czas trwania zabiegu. Dzięki głowicom o zmiennej wielkości czas trwania zabiegu jest bardzo krótki. Vectus posiada zdecydowanie najwyższe parametry technologiczne z dostępnych na rynku laserów, co sprawia, ze jest bardziej wydajny. Dzięki temu niezbędne owłosienie z pach możemy usunąć już nawet w 5 minut.  Po wykonaniu całej zalecanej serii zabiegów, owłosienie zostaje całkowicie usunięte i przede wszystkim nie pojawia się ponownie. Zyskujemy czas, nerwy i pieniądze, rezygnując z nieskutecznych metod depilacji, które dają tylko doraźne efekty.

Więcej w Clinica Cosmetologica Gdańsk

Depilacja laserem Vectus to nie tylko podążanie za najnowszymi trendami zadbanego ciała, to również troska o higienę. Na włosach gromadzi się wiele bakterii, które mogą być przyczyną wielu chorób czy nieprzyjemnego zapachu. Częste kąpiele ograniczą ryzyko, jednak nie są w 100% skuteczne. Znacznie lepiej sprawdzi się tutaj depilacja, która usuwa włosy i sprawia, że nie odrastają ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 5