Zabiegi, które skutecznie usuną rumień na twarzy

Zabiegi, które skutecznie usuną rumień na twarzy
5 (100%) 17 vote[s]

Zaczerwienienia cery, popękane naczynka, pieczenie, wypryski, a w wyjątkowo skrajnych przypadkach łuszczenie skóry – to najczęstsze objawy choroby, jaką jest rumień. Często mylony z rumieńcami, ma jednak zupełnie inne podłoże fizjologiczne oraz sposób przebiegu.

Jak wygląda rumień?

Rumień na policzkach to zaczerwienienie z charakterystycznym siateczkowatym wzorem popękanych naczyń krwionośnych. Skóra wygląda na podrażnioną, często jest też rozpalona oraz wyjątkowo delikatna na dotyk. Rumień u dorosłych ma cykliczny przebieg, jednak nieleczony prędzej czy później zawsze powróci.

Jedynym sposobem na trwałe wyleczenie są odpowiednio dobrane oraz przeprowadzone zabiegi medycyny estetycznej z użyciem laserów. Producenci prześcigają się w produkcji coraz to nowocześniejszych urządzeń. Aby pomóc pacjentom odnaleźć się w tym gąszczu możliwości, opiszemy pokrótce działanie trzech najbardziej popularnych urządzeń.


 • Quadrostar Pro Yellow to laser, którego światło działa obkurczająco oraz zamykająco na uszkodzone naczynka, co bezpośrednio prowadzi do trwałego wyleczenia. Światło tego lasera jest tak dobrane, aby działać tylko na źródło problemu, nie powodując żadnych skutków ubocznych.
 • Laser Varilite na rumień twarzy to laser diodowy cechujący się ponadprzeciętną precyzją działania oraz bardzo dobrymi efektami.
 • Laser Harmony XL pro Dye-VL to nowość na rynku medycyny estetycznej. Delikatne lecz wyjątkowo skuteczne działanie w połączeniu z wysoką precyzją to gwarancja spektakularnych oraz trwałych efektów.

Chciałbyś skutecznie pozbyć się rumienia z twarzy? Sprawdź: http://drkozicka.pl/arts/jak-skutecznie-pozbyc-sie-rumienia-na-twarzy/

Nie ignoruj rumienia!rumień na poliku

Rumień na twarzy to bardzo poważny problem. Jego leczeniem powinien zajmować się wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny. Pozwoli to uniknąć rozczarowań oraz ryzyka skutków ubocznych. Przyczyn powstawania rumienia jest bardzo wiele. Przyjmowanie leków, infekcje wirusowe i bakteryjne, a nawet opryszczka to tylko kilka z długiej listy. Popękane naczynka tworzą widoczny rumień na skórze, który ze względów estetycznych jest wyjątkowo dużym problemem zwłaszcza dla kobiet.

Aby efekty zabiegów były trwałe, należy pamiętać o właściwej pielęgnacji cery. Kluczowe jest tutaj, aby zabieg przeprowadzała osoba o wykształceniu kosmetycznym. Pomoże ona dobrać właściwe kosmetyki oraz zaleci dalszą pielęgnację cery tak, aby w przyszłości problem rumienia nigdy nie powrócił.

4 replies on “Zabiegi, które skutecznie usuną rumień na twarzy”

 1. angry pisze:

  No to teraz już wiem jak wygląda rumień na twarzy i jestem pewna, że go mam… Matko jedyna, super… co teraz zrobić?

  • ferrus32 pisze:

   No to w takim wypadku najlepiej zapisz się na darmową konsultację w jakiejś klinice. Lekarz na miejscu doradzi Ci, które zabiegi skutecznie usuną rumień na twarzy 🙂

 2. ola pisze:

  Kremy na rumienie potrafią pomóc, ale nie oszukujmy się – nijak się mają do skuteczności zabiegów. Wiem co mówię, bo sama przez to przeszłam 😉

 3. pukka pisze:

  Warto wiedzieć, że jest długa lista leków, które mogą wywołać rumień na twarzy np. antybiotyki. Trzeba pilnować się i przestrzegać zaleceń lekarza – przedawkowanie lub zbyt długa terapia doprowadzają wtedy do takich przykrych schorzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3