Profesjonalne usuwanie blizn

Profesjonalne usuwanie blizn
5 (100%) 48 vote[s]

Blizny na ciele mogą pojawić się z różnych powodów. Mogą być związane z wypadkiem, operacją, oparzeniem lub pozostałością po trądziku.

Usuwanie blizn jest możliwe na kilka sposobów. Można próbować domowych sposobów, skorzystać z pomocy specjalisty z dziedziny dermatologii, chirurgii lub medycyny estetycznej. Jedną z możliwości oferowanych przez medycynę estetyczną jest laserowe usuwanie blizn. Niezależnie od tego w jakim wyniku powstały, jakiej są wielkości, kształtu, koloru oraz gdzie są umiejscowione usuwanie blizn laserem jest najlepszą metodą, która daje najlepsze efekty. Blizny na twarzy są największą bolączką ich posiadaczy. Są widoczne. Ludzie, którzy z jakichś przyczyn posiadają tego rodzaju blizny czują się nieatrakcyjnie, niekomfortowo. Wpływa to na ich samopoczucie i samoocenę. Bardzo często trzymają się w cieniu, rzadko wychodzą do ludzi, unikają publicznych występów.


Skuteczne metody usuwania

Wiele osób, borykających się z tym problemem zastanawia się jak usunąć blizny. Najlepiej zasięgnąć porady specjalisty z dziedziny medycyny estetycznej. Podczas tego rodzaju konsultacji poznamy najskuteczniejsze metody na pozbycie się blizn. Leczenie blizn jest długotrwałym procesem, który wymaga kilku zabiegów, najlepiej z różnego rodzaju dziedzin.

Usuwanie blizn jest możliwe dzięki zabiegom laserowym takimi jak:

  • laser Palomar Energe
  • laser Harmony Hl pro NIR.

Laserowe usuwanie blizn jest skuteczne, bezpieczne, daje bardzo dobre efekty. Osoby, które skorzystały z tego rodzaju zabiegów są bardzo zadowolone z końcowych rezultatów.

Usuwanie blizn laserem Palomar Energe to zabieg laserem frakcyjnym, który wnika w głąb skóry, regeneruje włókna elastyny i kolagenu. Można nim usunąć blizny, powstałe z różnych przyczyn. Laser Harmony Hl pro NIR odbudowuje tkankę bliznowatą, produkuje nowe włókna kolagenu za pomocą światła bliskiego podczerwieni.

Blizny na twarzy można usunąć za pomocą obu metod laserowych. Nadaje się zarówno do usuwania blizn powstałych w wyniku przebytego trądziku, operacji, oparzenia.

Sprawdź więcej przydatnych informacji o powyższych zabiegach.

Jak usunąć blizny w inny sposób niż za pomocą lasera?

  • metodami Pologen Legend ( zabiegi Maximus i Surgen),
  • zabiegów Geneo+,
  • Cellu M6 Integral,
  • zabiegów dermapen i mezopen,
  • peelingami z zastosowaniem kwasów (migdałowego, pirogronowego, salicylowego, glikolowego),
  • peelingu chemicznego Acnelan.

Są to metody na leczenie blizn, dzięki którym skóra staje się jędrna, gładka, gęsta, napięta. Każdy po tego rodzaju zabiegach czuje się bardziej komfortowo, atrakcyjnie. Poprawia się jego samopoczucie i samoocena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 80 = 82