Zadbane brwi wizytówką każdego eleganckiego mężczyzny

Zadbane brwi wizytówką każdego eleganckiego mężczyzny
5 (100%) 11 votes

Piękna oprawa oczu zapewnia łagodny wyraz twarzy, koryguje przysadziste rysy i jest wizytówką dobrego smaku każdej pani… i każdego pana. Regulacja brwi męskich to ostatnio coraz częściej wykonywany zabieg w salonach kosmetycznych. Nie jest zauważalny, bowiem dobrze wykonany wygląda bardzo naturalnie. Jest za to bardzo efektywny, bowiem znacząco wpływa na cały wygląd twarzy.

Regulacja brwi – co jest najważniejsze?

Jeśli zależy nam na dobrym wyglądzie, na przykład na jakimś ważnym przyjęciu, warto się na niego zdecydować najpóźniej tydzień przed jego planowaną datą, aby włoski nie zdążyły odrosnąć. Jeśli zaś wybrana przez nas opcja to henna i regulacja brwi, musimy wiedzieć, że barwnik na brwiach utrzymuje się maksymalnie miesiąc czasu.


Jak odbywa się taki zabieg?

Kosmetyczka (wedle życzenia oczywiście) nakłada na łuki brwiowe barwnik, który pozostawia tak długo, aby otrzymać pożądaną przez klienta tonację. Następnie zmywa go i przystępuje do regulacji pęsetą lub woskiem, aby nadać brwiom pożądany kształt. Jeżeli zdecydujemy się także na barwienie rzęs, musimy wiedzieć, że henna na rzęsy powinna zostać zmyta przed regulacją brwi lub nałożona i zmyta bezpośrednio po niej. Klient absolutnie nie powinien mieć nałożonej henny na rzęsach w trakcie regulacji brwi, gdyż wtedy mimowolnie może dopuścić do dostania się kosmetyku do oczu.

Ile kosztuje regulacja brwi?

Cóż, opcja podstawowa, czyli sama regulacja brwi u mężczyzn nie jest kosztowna – w większości profesjonalnych placówek można już ją wykonać w cenie nie przekraczającej dwadzieścia złotych. Przy wyborze wariantu z henną należy wiedzieć, że najlepsza henna do brwi to taka, która jest idealnie dopasowana do koloru włosów, wygląda naturalnie i subtelnie podkreśla nasze oczy. Poza tym, powinna składać się z naturalnych składników wysokiej jakości. W każdym salonie kosmetycznym warto dowiedzieć się, jakie są powszechnie używane kosmetyki.

Chcesz wykonać zabiegi na twarz i ciało? Umów się na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem w Clinica Cosmetologica w Gdyni!

Możesz zadzwonić lub przyjść osobiście.

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

5 replies on “Zadbane brwi wizytówką każdego eleganckiego mężczyzny”

 1. aleksandra napisał(a):

  Podejmowałam się temu zabiegu wiele razy, ale za każdym razem był bardzo bolesny.
  Chętnie umówie się na wizyte, żeby sprawdzić czy w tej klinice jest inaczej.

 2. Agata napisał(a):

  Przydatne informacje, może namówie znajomych by spróbowali. 🙂

 3. Kristina napisał(a):

  Heh, pierwszy raz słyszę, że mężczyźni też robią sobie brwi 🙂

 4. Luisa napisał(a):

  Oczywiście, że tak, tylko się nie przyznają :):)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 45 = 50