Zabiegi, które Cię odmłodzą

Zabiegi, które Cię odmłodzą
5 (100%) 2 votes

Z problemem cellulitu zmagają się coraz młodsze osoby. Bowiem jeszcze dziesięć lat temu z problemem tym zmagały się osoby w przedziale wiekowym 28-40, tymczasem zjawisko to dotyka już nawet osoby dziewiętnastoletnie. Zjawisko to jest wobec tego niepokojące. Wpływ na pojawianie się cellulitu ma przede wszystkim:

– nieodpowiednia dieta

– złe warunki klimatyczne

– nieodpowiednia pielęgnacja skóry

– brak odpowiedniego nawodnienia organizmu

– brak aktywności fizycznej

– siedzący tryb życia

– szybka utrata wagi

Mając na uwadze wszystkie te aspekty nasuwa się pytanie czy z cellulitem można skutecznie walczyć. Bowiem jak powszechnie wiadomo na rynku jest wiele preparatów, jak również zabiegów skierowanych na usunięcie cellulitu, aczkolwiek nie wszystkie z tych sposobów są na cellulit skuteczne. 

Depilacja laserowa

usuwanie włoskówDepilacja laserowa ma to do siebie, że może być wykonywana u osób z różnymi tendencjami skórnymi, takimi jak np. liszaj, jak również może zostać wykonana u osób z zróżnicowanym zagęszczeniem włosków oraz rodzaju skóry. Zabiegowi temu coraz częściej oprócz kobiet, poddają się również mężczyźni. Wynika to nie tylko ze względów estetycznych, ale również z zaoszczędzenia czasu. jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z brakiem jędrności skóry, bowiem ten oferuje także ujędrnienie poszczególnych okolic naszego ciała. Jak wskazują wszelkie opinie klientów – jest to , który nosi miano hitu ostatnich lat w dziedzinie kosmetologii i dermatologii. Warto jednak zaznaczyć, że zabieg depilacji laserowej nie należy do zabiegu taniego, natomiast już po kilku wykonanych zabiegach można mieć pewność oczekiwanych rezultatów. Częstotliwość wykonania takiego zabiegu zależy wyłącznie od kondycji włosków, jak również od rodzaju skóry. Natomiast zazwyczaj są to od trzech do czterech zabiegów.


Natomiast jak w przypadku każdego zabiegu, także i do tego zabiegu są pewne przeciwwskazania. A należy do nich zaliczyć przede wszystkim takie aspekty, jak:

– mocno opalona skóra, przede wszystkim po solarium

– nowotwory, także te przebyte

– ciąża

– karmienie piersią

– grzybica w miejscu wykonywania zabiegu

– stosowanie bronzerów oraz samoopalaczy

– rude owłosienie ciała w miejscu wykonania zabiegu

należy do jednej z najczęściej wybieranych depilacji laserowych przez Polki. Laser w porównaniu do innych zabiegów depilacyjnych odznacza się bardzo wysoką skutecznością, ale także dużym komfortem pacjenta. Jest to diodowy, który ma długość światła 810 . Został on także wyposażony w specjalny system, który w odpowiedni sposób odczytuje poziom melaniny w skórze pacjenta, wobec czego w sposób indywidualny dostosowywana jest jego moc. Dzięki czemu włoski ulegają całkowitemu usunięciu. Podczas serii wizyt usunięciu podlega aż około 95 procent włosków w danej sferze ciała.

Krem na cellulit

Na rynku jest wiele kremów na cellulit, które oferują swoim potencjalnym klientom satysfakcje, natomiast nie wszystkie z nich są skuteczne. Nieznależnie od tego, jak dobry będzie dany krem, należy skupić się na kwestii odpowiedniego sposobu aplikowania na ciało takich produktów. Powszechnie przyjmuje się, aby krem zadziałał w odpowiedni sposób, aby wmasowywać go w skórę stopniowo okrągłymi ruchami, tak aby mógł on w miejscu zaaplikowanie dobrze się wchłonąć w skórę. Przyjmuje się również, że powinno się stosować jeden krem przez conajmniej trzy miesiące, gdyż częsta zmiana danego preparatu może spowodować, że ani jeden, ani drugi preparat nie zadziała w oczekiwany sposób.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

78 + = 85