Czy manicure hybrydowy jest wciąż popularny wśród pań?

Czy manicure hybrydowy jest wciąż popularny wśród pań?
5 (100%) 11 vote[s]

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest to zabieg kosmetyczny polegający na nałożeniu na odtłuszczone paznokcie lakieru hybrydowego. Możemy go wykonać u kosmetyczki w salonie kosmetycznym lub w warunkach domowych. Hybrydowy manicure znacząco różni się od tradycyjnego manicure wykonywanego zwykłym lakierem. Przede wszystkim ze względu na trwałość jakie mają paznokcie hybrydowe oraz na technikę wykonania, ponieważ manicure hybrydowy wymaga użycia lampy. Paznokcie hybrydowe muszą być dokładnie „wysuszone” za pomocą promieni z lampy.

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

To zależy od tego czy wykonujemy manicure hybrydowy krok po kroku sami czy w prywatnym gabinecie – amatorki czy też w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Koszt wykonania paznokci hybrydowych?


  • w salonie kosmetycznym w zależności od miejsca przedział cenowy to mniej więcej 70 zł do 120 zł
  • kosmetyczka amatorka często manicure hybrydowy wykona nam już za około 30 max 60 zł
  • jeśli sami będziemy chcieli wykonywać w domu manicure hybrydowy najpierw musimy zainwestować większą kwotę na lampę i lakiery hybrydowe oraz inne akcesoria potrzebne do oczyszczenia, odtłuszczenia i wypiłowania płytki paznokcia. Koszt jednorazowy zestawu domowego do paznokci hybrydowych waha się w granicach od 100 zł do  500 zł w zależności od ilości zakupionych lakierów oraz marki lampy

 Czy hybryda niszczy paznokcie?

Manicure hybrydowy jest bardzo trwały jak już zostało to wspomniane, ale jego trwałość można uznać zarówno za zaletę jaki za wadę. Jeśli lakier posiada na tyle skoncentrowany skład, że paznokcie hybrydowe wytrzymują prawie trzy tygodnie (co niewątpliwie nas zachwyca) łatwo też można się domyślić, że jest dosyć inwazyjny dla płytki paznokcia. Sam fakt, że nasze naturalne paznokcie w momencie kiedy wykonujemy na nich manicure hybrydowy będą pięknie wyglądać przez trzy tygodnie, ale również przez trzy tygodnie nie będą oddychać. Przez nałożenie lakieru i naświetlenie tej pokrywającej płytkę paznokcia powłoki z hybrydy nie będzie przepuszczane powietrze. Ściąganie hybryd niewątpliwie jest czasochłonne i w pewnym stopniu osłabia naturalną płytkę paznokcia.

Zadbaj nie tylko o dłonie!

Zabiegi na twarz lub zabiegi pielęgnacyjne na ciało czekają na ciebie w salonie w Gdyni. Możesz też skonsultować się ze specjalistą kosmetologiem  – i to zupełnie za darmo! Wystarczy tylko się skontaktować i umówić na wizytę:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

4 replies on “Czy manicure hybrydowy jest wciąż popularny wśród pań?”

  1. aleksandra pisze:

    Moim zdaniem, dzięki manicure hybrydowemu można pięknie przyozdobić paznokcie. Podoba mi się też jego wytrzymałość, jest ciężej złamać paznokieć.

  2. Viva pisze:

    Jasne, że jest popularny. Powiem więcej – jest chyba najbardziej popularny. Wiem, bo mam siostrę, która robi hybrydy i ma urwanie głowy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

82 + = 88