Depilacja laserowa w Gdyni: Laser Vectus gwarantuje skuces!

Depilacja laserowa w Gdyni: Laser Vectus gwarantuje skuces!
5 (100%) 5 vote[s]

Kobiety chcą zawsze móc cieszyć się gładką i zdrową skórą twarzy i ciała. Niestety, często cierpią z powodu nadmiaru owłosienia i próbują z nim walczyć na różne sposoby. Zazwyczaj wybierają maszynki albo depilację woskiem, która rozwiązuje problem tylko na chwilę. Wielu mężczyzn również stosuje depilację. W zależności od tego, gdzie rosną włosy danemu człowiekowi oraz skąd chce się ich pozbyć, warto rozważyć zabieg depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Vectus a inne metody

Istnieje wiele różnych sposobów na depilację ciała. Bardzo popularne metody, które znane są i stosowane od bardzo dawna na całym świecie to między innymi:

  • depilacja owłosienia z użyciem maszynki do golenia – jest to jedna z najpopularniejszych metod, która stosowana była od dawna i ludzie nadal często z niej korzystają;
  • depilacja przy pomocy depilatora – metoda skuteczna, trochę bolesna, również często stosowana;
  • depilacja przy użyciu kremu;
  • depilacja przy użyciu wosku – dosyć popularna, jednak dosyć bolesna.

Wyżej wymienione metody są oczywiście skuteczne, jednak często bywają czasochłonne i bolesne. Depilacja nie jest przyjemną czynnością, dlatego warto żeby trwała jak najkrócej, żeby nie była bolesna oraz żeby była bardzo skuteczna. Powyższe metody są skuteczne, jednak tylko na chwilę. Gwarantują usunięcie owłosienia tylko na jakiś czas. Po czasie włosy znowu odrastają i trzeba powtarzać zabieg depilacji.


Skuteczna metoda depilacji Laserem Vectus

Laser Vectus do skutecznej i trwałej depilacji laserowejJest jednak metoda, która pozwala na większą skuteczność, mniejszy ból oraz szybkość wykonania. jest to depilacja laserowa. Metoda ta wykorzystuje energię lasera do niszczenia cebulek włosów. Dzięki temu włosy nie będą już w przyszłości odrastały. Jest to bardzo dobra wiadomość dla każdego mężczyzny, który zmaga się z cyklicznymi zabiegami usuwania włosów. Depilacja laserowa jest metodą bardzo skuteczną, ponadto jest bezpieczna i wykonywana jest przez fachowców, którzy wiedzą jak zająć się pacjentem. Dzięki temu mamy gwarancję, że pozbędziemy się niechcianych włosów.

Wiązka światła bezpowrotnie niszczy włosy, ale tylko te, które znajdują się w fazie wzrostu, dlatego zabieg należy powtórzyć 4 razy, co miesiąc odwiedzając gabinet kosmetologiczny. Trwa on najwyżej kilka minut i nie powoduje bólu – nieliczni pacjenci odczuwają jedynie niewielki dyskomfort. Bezpieczeństwo zabiegu laserem Vectus gwarantuje czytnik poziomu melaniny Skintel, który jej poziom i na tej podstawie ustala moc lasera – nie ma więc mowy o poparzeniach i innych skutkach ubocznych. Jest to innowacja, którą może poszczycić się tylko ten rodzaj lasera.

Gdzie można wykonać taką depilację? Najlepiej wybrać zaufany gabinet cieszący się dobrymi opiniami pacjentów. Jednym z nich jest salon kosmetologiczny w Gdyni, gdzie już dzisiaj możesz umówić się na pierwszą wizytę w celu wykonania depilacji laserowej ciała i twarzy:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa najczęściej wymaga kilku zabiegów po to aby usunąć wszystkie cebulki włosów. Warto dodać, że do laserowe usuwanie owłosienia wymaga pewnego przygotowania. Na kilka tygodni przed zabiegam nie wolno się opalać, stosować kremów do opalania oraz nie wolno przyjmować leków światłoczułych. Jeżeli zastosujemy się do wskazówek przed zabiegiem na pewno szybko pozbędziemy się problemu z odrastającymi niechcianymi włosami na dowolnej części ciała. Każdy mężczyzna powinien wybrać tę metodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

96 − 91 =