Czym jest lifting twarzy?

Czym jest lifting twarzy?
5 (100%) 1 vote

Warto zdać sobie sprawę z tego, że lifting twarzy to stosunkowo nieskomplikowana procedura, która przywraca pacjentom młodszy oraz znacznie bardziej atrakcyjny wygląd. Czasy, w których obecnie żyjemy, zmuszają nas do zachowania wiecznej młodości. Młody wygląd pomaga w zrobieniu kariery zawodowej, ponieważ wiąże się on z pełnią sił fizycznych i intelektualnych. Sprawia, że postrzega się nas jako ludzi energicznych oraz atrakcyjnych. Jedną z oznak starzenia się skóry jest jej nadmiar, objawiający się coraz bardziej opadającymi policzkami, kącikami ust oraz zmianę owalu twarzy.


W takich przypadkach modelowanie twarzy pozwala znacząco odświeżyć jej wygląd. Niemniej jednak lifting twarzy to jedna z najtrudniejszych procedur chirurgicznych i musi być wykonana ze szczególną precyzją, ponieważ wszelkie niepowodzenie jest stale widoczne na naszej twarzy. Nacięcie skóra jest zrobione powyżej czoła w obszarze owłosionej skóry, a następnie przed uchem i pod podbródkiem. Taki zabieg pozwala naciągnąć skórę na całym policzku i w zależności od potrzeb, również na szyi. Uzyskujemy w ten sposób odmładzanie twarzy. Jego efekt jest długotrwały. Pacjenci w dojrzałym wieku mogą zostać zakwalifikowani do mniejszych zabiegów. Jeśli zmarszczki pojawiają się u nich w okolicach policzków, można zrobić tak zwany mini-lifting, który poprawi w znaczący sposób stan skóry. Zabieg taki ma zwykle bardzo pozytywny wpływ na psychikę pacjentów, którzy od dawna zmagali się z problemem, jak odmłodzić twarz.

Dzięki świetnym efektom, które uzyskuje się za pomocą liftingu, tacy ludzie czują się o kilka lat młodsi. Warto także wiedzieć, że laser na twarz, jak niechirurgiczna metoda odmładzania skóry twarzy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów klinik medycyny estetycznej. W większości przypadków zdarza się, że w wyniku udanego zabiegu pacjenci uzyskują poczucie pewności siebie, co skutkuje powodzeniem w wielu dziedzinach i podejmowaniem wyzwań życiowych, które wcześniej wydawały się zbyt trudne do realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 6 = 10