Czy skuteczne odchudzanie musi być trudne?

Czy skuteczne odchudzanie musi być trudne?
5 (100%) 9 vote[s]

Któż z nas chociażby raz w życiu nie postanowił się odchudzać? Utrata zbędnych kilogramów jest jednym w noworocznych postanowień w przypadku większości ludzi. Odchudzanie bowiem nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Często nawet wtedy, kiedy trzymamy się zdrowej diety i dużo ćwiczymy, efekty nie są takie, jakich oczekiwaliśmy. Jaka jest więc recepta na skuteczne odchudzanie?

Odchudzanie – nie tylko dieta i sport

Okazuje się, że oprócz diety i sportu są też inne sposoby na to, aby nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej. Słyszeliście o zabiegach wyszczuplających? Do najskuteczniejszych z nich należą:

  • Venus Legacy,
  • Icoone,
  • Endermologia LPG,
  • Maximus,
  • Karoboksyterapia Reology 2.

Szybkie odchudzanie Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy polega na wykorzystaniu czterech technologii – Multipolarnej Fali Radiowej, Impulsowego Pola Magnetycznego, VariPulse a także Real Time Thermal Feedback. Efekty przychodzą błyskawicznie, więc jest to dobry sposób na szybkie odchudzanie.

Sprawdź więcej w temacie zabiegów odchudzających: http://drkomorowska.pl/arts/walka-z-otyloscia-za-pomoca-medycyny-zabiegi-odchudzajace/


Zabieg odchudzający Icoone

Zabieg odchudzający Icoone polega na masażu wykonywanym pod ciśnieniem przy użyciu specjalnych głowic masujących. Nie tylko pozwala schudnąć, ale również wzmocnić i ujędrnić skórę. Co bardzo ważne, pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu, ale oczywiście dla lepszych rezultatów warto wykonać ich więcej.

Skuteczne odchudzanie z Maximus

Maximus to zabieg na odchudzanie polegający na podgrzaniu tkanek tłuszczowych i wytopieniu z nich tłuszczu. Stosowany głównie na uda, łydki i pośladki. Oprócz modelowania sylwetki uzyskuje się po nim również efekt ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu. Najlepsze rezultaty widoczne są po serii kilku-kilkunastu zabiegów.

Endermologia LPG a redukcja tkanki tłuszczowej

Endermologia polega tak naprawdę na rozbiciu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskuje się efekt wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Jest to zabieg charakteryzujący się bardzo wysoka skutecznością, przez co jest bardzo często wybierany przez kobiety.

Karboksyterapia Reology2 – innowacyjny zabieg na odchudzanie

Karboksytrapia Reology 2 jest to zabieg, który polega na podaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla, dzięki czemu komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu i usunięciu. Zabieg stosuje się nie tylko na uda czy brzuch, ale nawet na dłonie oraz piersi. Już po kilku zabiegach można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry w newralgicznych miejscach. Według specjalistów, „karboksyterapia Reology 2 jest sprzymierzeńcem pięknej, jędrnej skóry bez rozstępów i nierówności oraz walki z nadprogramową tkanką tłuszczową w organizmie(…).Po wykonaniu serii zabiegów boczki są znacznie mniejsze, brzuch bardziej płaski, a skóra jędrna, pełna witalności i blasku„.

Czy zabiegi odchudzające są bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy zabiegi odchudzające są bezpieczne i czy wiążą się z odczuwaniem bólu. Większość z nich jest całkowicie bezbolesna, a ich wykonanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla zdrowia lub życia. Oczywiście przed którymkolwiek z zabiegów należy dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania do jego wykonania i skonsultować to z lekarzem lub kosmetologiem. Może się okazać, że na któryś z zabiegów nie będziemy mogli się zdecydować, ale inny będzie dla nas całkowicie bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 9 = 13