Czy skuteczne odchudzanie musi być trudne?

Czy skuteczne odchudzanie musi być trudne?
5 (100%) 16 vote[s]

Któż z nas chociażby raz w życiu nie postanowił się odchudzać? Utrata zbędnych kilogramów jest jednym w noworocznych postanowień w przypadku większości ludzi. Odchudzanie bowiem nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Często nawet wtedy, kiedy trzymamy się zdrowej diety i dużo ćwiczymy, efekty nie są takie, jakich oczekiwaliśmy. Jaka jest więc recepta na skuteczne odchudzanie?

Odchudzanie – nie tylko dieta i sport

Okazuje się, że oprócz diety i sportu są też inne sposoby na to, aby nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej. Słyszeliście o zabiegach wyszczuplających? Do najskuteczniejszych z nich należą:

 • Venus Legacy,
 • Icoone,
 • Endermologia LPG,
 • Maximus,
 • Karoboksyterapia Reology 2.

Szybkie odchudzanie Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy polega na wykorzystaniu czterech technologii – Multipolarnej Fali Radiowej, Impulsowego Pola Magnetycznego, VariPulse a także Real Time Thermal Feedback. Efekty przychodzą błyskawicznie, więc jest to dobry sposób na szybkie odchudzanie.

Sprawdź więcej w temacie zabiegów odchudzających: http://drkomorowska.pl/arts/walka-z-otyloscia-za-pomoca-medycyny-zabiegi-odchudzajace/


Zabieg odchudzający Icoone

Zabieg odchudzający Icoone polega na masażu wykonywanym pod ciśnieniem przy użyciu specjalnych głowic masujących. Nie tylko pozwala schudnąć, ale również wzmocnić i ujędrnić skórę. Co bardzo ważne, pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu, ale oczywiście dla lepszych rezultatów warto wykonać ich więcej.

Skuteczne odchudzanie z Maximus

Maximus to zabieg na odchudzanie polegający na podgrzaniu tkanek tłuszczowych i wytopieniu z nich tłuszczu. Stosowany głównie na uda, łydki i pośladki. Oprócz modelowania sylwetki uzyskuje się po nim również efekt ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu. Najlepsze rezultaty widoczne są po serii kilku-kilkunastu zabiegów.

Endermologia LPG a redukcja tkanki tłuszczowej

Endermologia polega tak naprawdę na rozbiciu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskuje się efekt wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Jest to zabieg charakteryzujący się bardzo wysoka skutecznością, przez co jest bardzo często wybierany przez kobiety.

Karboksyterapia Reology2 – innowacyjny zabieg na odchudzanie

Karboksytrapia Reology 2 jest to zabieg, który polega na podaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla, dzięki czemu komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu i usunięciu. Zabieg stosuje się nie tylko na uda czy brzuch, ale nawet na dłonie oraz piersi. Już po kilku zabiegach można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry w newralgicznych miejscach. Według specjalistów, „karboksyterapia Reology 2 jest sprzymierzeńcem pięknej, jędrnej skóry bez rozstępów i nierówności oraz walki z nadprogramową tkanką tłuszczową w organizmie(…).Po wykonaniu serii zabiegów boczki są znacznie mniejsze, brzuch bardziej płaski, a skóra jędrna, pełna witalności i blasku„.

Czy zabiegi odchudzające są bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy zabiegi odchudzające są bezpieczne i czy wiążą się z odczuwaniem bólu. Większość z nich jest całkowicie bezbolesna, a ich wykonanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla zdrowia lub życia. Oczywiście przed którymkolwiek z zabiegów należy dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania do jego wykonania i skonsultować to z lekarzem lub kosmetologiem. Może się okazać, że na któryś z zabiegów nie będziemy mogli się zdecydować, ale inny będzie dla nas całkowicie bezpieczny.

6 replies on “Czy skuteczne odchudzanie musi być trudne?”

 1. pluto pisze:

  Bardzo ciekawe to wszystko, brzmi to pięknie, ale ile kosztuje taki zabieg modelowania sylwetki? Pewnie okaże się, że fajne autko można sobie kupić haha!

  • beata pisze:

   Ciężko odpowiedzieć… Nie widzimy Ciebie i nie wiemy jakie masz wymagania wobec redukcji tłuszczu 🙂 Najlepiej pójść na konsultację do gabinetu 🙂

 2. marlo8 pisze:

  Zawsze sobie wyobrażałem, zabiegi redukcji tłuszczu to skomplikowane operacje inwazyjne, a tu proszę! Liposukcja bez skalpela! ^^

 3. gandor26 pisze:

  Fajnie, że istnieją teraz nieinwazyjne zabiegi usuwania tłuszczu. Kiedyś nie było dostępu do takich rzeczy, a teraz pewnie może to pomóc wielu osobom.

 4. toksi pisze:

  Haha dobre sobie. Wydawajcie ten hajs i dajcie się mamić na jakieś zabiegi ultradźwiękowe redukujące tłuszcz. W zamian dostaniecie raka od tych wszystkich ultradźwięków xD

  • hero^4 pisze:

   Ale bzdury, kto tu wpuścił tego trolla… Ultradźwięki nie powodują raka, poza tym takie zabiegi usuwające tłuszcz nim są wprowadzane na rynek przechodzą przez wiele restrykcyjnych testów. Antynaukowy bełkot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1